«1...2223242526...33»

Felhasználó
11 éve
Értem én..xd

Felhasználó
11 éve
Volna is par, akiknel jo vagyok, de nekem pont az kell, aki foglalt XD
husi csak az foglalt akin fekszenek

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.


Felhasználó
11 éve
Szívemből szólottál :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
11 éve
Mikor van már vége a vizsgaidőszaknak?
Már én is azt várom! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Gyakrabban jöjjön Zsani?:D

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.


Felhasználó
11 éve
Igen, nagyon hiányzik nekem! :)
Persze azért Marhahusin rettentően meglepődtem mert ma 18 hulla vére tapadt a kezéhez! :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
^^. Voltunk vagy 4 en XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
11 éve
Akkor most egy évig nem látjuk xd

Felhasználó
11 éve
Hat kitudja XD
A marhahús egy ritkan felbukkanó jelenség a stickman világában. Aki látja annak üzenjük: Védett faj lelőni tilos ^^
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
11 éve
Rád is medált kéne csinálni xd
Aki meglát megkapja
«1...2223242526...33»